KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14188346

nr 1418 8346

Blandteknik

Bengt Olson, båthamn. Signerad, blandteknik, 34x52, yttermått inklusive ram: 53x73 cm

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 13 september 2021
kl 20:59:02

13/9 20:43:44 1      Vinnande bud